Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Debug
cs: Ladění

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: First term
cs: První termín

en: Sort By
cs: Seřadit dle
