Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Block Title
de: Blocktitel

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Views
de: Ansichten

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: score
de: Punktzahl

en: Debug
de: Debuggen

en: Visitors
de: Besucher

en: First term
de: Erste Bedingung

en: Sort By
de: Sortieren nach

en: Content Blocks
de: Inhaltsblöcke
