Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: First term
el: Πρώτος όρος

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
