Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Views
mr: याद्या
