Particle Responsive (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
