Particle Responsive (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Close
id: Tutup

en: Read More
id: Selengkapnya

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
