Particle Responsive (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Close
it: Chiudi

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie
