Particle Responsive (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Close
sv: Stäng

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
