Particle Responsive (8.x-4.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Close
he: סגירה

en: Read More
he: המשך...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Search...
he: חיפוש...

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Enter copyright text
he: הזן טקסט עבור זכויות היוצרים
