Particle Responsive (8.x-4.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Close
hu: Bezár

en: Read More
hu: Bővebben

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Search...
hu: Keresés...

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
