Particle Responsive (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
