Particle Responsive (8.x-4.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Close
uk: Закрити

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Search...
uk: Пошук...

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Pinterest Link
uk: Посилання Pinterest
