Particle Responsive (8.x-4.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Close
ca: Tanca

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Search...
ca: Cerca...
