Particle Responsive (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Close
cs: Zavřít

en: Read More
cs: Číst dál

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky
