Particle Responsive (8.x-4.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Close
eu: Itxi

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
