Particle Responsive (8.x-4.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Close
fa: بستن

en: Read More
fa: ادامه...

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Search...
fa: جستجو...
