Particle Responsive (8.x-4.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Close
fi: Sulje

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet
