Particle Responsive (8.x-4.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Close
pt: Fechar

en: Read More
pt: Leia Mais

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários
