Particle Responsive (8.x-4.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Close
ru: Закрыть

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Search...
ru: Поиск...
