Particle Responsive (8.x-4.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Close
sl: Zapri

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
