Particle Responsive (8.x-4.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Search...
sr: Претрага...
