Particles Orange (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены
