Particles Orange (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
