Particles Orange (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Highlighted
lv: Izgaismots
