Particles Orange (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
