Particles Orange (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
