Particles Orange (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn
