Particles Orange (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
