Particles Orange (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
