Particles Orange (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
