Particles Orange (1.0.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Read More
he: המשך...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Highlighted
he: מובלט

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Enter copyright text
he: הזן טקסט עבור זכויות היוצרים
