Particles Orange (1.0.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Read More
hu: Bővebben

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Links
hu: Közösségi média ikonok

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
