Particles Orange (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
