Particles Orange (1.0.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
