Particles Orange (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
