Particles Orange (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Social Media Links
uk: Посилання соціальних мереж

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
