Particles Orange (1.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Third Bottom
lt: Apačia trečia
