Particles Orange (1.0.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
