Particles Orange (1.2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
