Particles Orange (1.2.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Highlighted
ja: ハイライト
