Particles Orange (1.2.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main Navigation
ru: Основная навигация

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: First Bottom
ru: Первый снизу

en: Second Bottom
ru: Второй снизу

en: Third Bottom
ru: Третий снизу

en: Fourth Bottom
ru: Четвертый снизу
