Particles Orange (1.2.1-beta6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
