Particles Orange (1.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
