Particles Orange (1.0.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
