Particles Orange (1.0.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
