Particles Orange (1.2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
