Partner Link (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག
