Partner Link (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Icon
sk: Ikona

en: Display
sk: Zobraziť

en: Off
sk: Vypnúť
