Partner Link (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό
