Partner Link (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Icon
lv: Ikona

en: Display
lv: Ekrāns

en: Off
lv: Izslēgts
